info: 519 188 516/ 797 292 950

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
 

Podkłady epoksydowe

Temacoat GF Primer - Dwuskładnikowy podkład epoksydowy , utwardzany poliamidem, pigmentowany antykorozyjnie fosforanem cynku. Doskonała przyczepność do powierzchni stalowych, ocynkowanych i aluminiowych. Zalecany jako podkład i międzywarstwę pod emalie poliuretanowe. Rekomendowany do malowania środków transportu.
.
OPIS PRODUKTU
Temacoat GPL-S Primer - Dwuskładnikowy, grubowarstwowy grunt epoksydowy utwardzany poliamidem, zawierający fosforan cynku. Doskonała przyczepność do powierzchni stalowych, galwanizowanych i aluminiowych. Stosowany jako podkład i międzywarstwa w systemach poliuretanowych i epoksydowych, także na podkładach o wysokiej zwartości cynku.
OPIS PRODUKTU
Temakeep - Dwuskładnikowy podkład adhezyjny na bazie żywicy epoksydowej. Używany do powierzchni eksploatowanych w warunkach atmosferycznych , narażonych na działanie gazów i zachlapania.
OPIS PRODUKTU
Temacoat HB 30 - Dwuskładnikowa, grubowarstwowa farba epoksydowa na bazie modyfikowanej żywicy epoksydowej. Dobra przyczepność do powierzchni stalowych, aluminiowych i ocynkowanych. Używany jako grunt , międzywarstwa lub warstwa nawierzchniowa w systemach epoksydowych i poliuretanowych do zewnętrznych i wewnętrznych powierzchni stalowych, ocynkowanych i aluminiowych narażonych na obciążenia mechaniczne i agresję chemiczną
   
Temacoat HB Primer - Dwuskładnikowa, grubowarstwowa farba epoksydowa na bazie modyfikowanej żywicy epoksydowej utwardzana poliamidem. Odpowiednia do malowania powierzchni stalowych , ocynkowanych i aluminium. Stosowana jako podkład lub międzywarstwa w systemach epoksydowych i poliuretanowych, także na podkładach o wysokiej zwartości cynku.    
Temacoat SPA Primer - Dwuskładnikowa, modyfikowana farba epoksydowa pigmentowana antykorozyjnie fosforanem cynku o wysokiej zawartości części stałych, utwardzana poliamidem. Odpowiedni do malowania powierzchni stalowych, ocynkowanych i aluminiowych, Stosowany jako podkład i międzywarstwa w systemach epoksydowych i poliuretanowych, także jako międzywarstwa na podkładach epoksydowych o wysokiej zawartości cynku    
Temacoat GPL-S MIO - Dwuskładnikowa, epoksydowa farba z utwardzaczem poliamidowym pigmentowana błyszczem żelazowym (MIO). Tworzą szczelną i trwałą warstwę. Stosowany jako międzywarstwa w systemach epoksydowych i poliuretanowych na obiektach narażonych na trudne warunki atmosferyczne i zwilżanie, np. mosty. OPIS PRODUKTU
Temacoat SPA MIO - Dwuskładnikowy, utwardzany poliamidem podkład epoksydowy pigmentowany aluminium, błyszczem żelazowym i fosforanem cynku. Tworzy bardzo twardą i szczelną powłokę. Stosowany jako podkład i międzywarstwa w systemach epoksydowych i poliuretanowych narażonych na trudne warunki atmosferyczne oraz silne ścieranie. Może być stosowany jako międzywarstwa na podkładach epoksydowych o wysokiej zawartości cynku oraz na farbach krzemianowo-cynkowych. Zalecany do malowania zewnętrznych części zbiorników, konstrukcji stalowcy, maszyn i urządzeń.    
Temacoat RM 40 - Dwuskładnikowa farba epoksydowa na bazie modyfikowanej żywicy epoksydowej. Produkt stosowany jako grunt lub warstwa nawierzchniowa do powierzchni stalowych, ocynkowanych, aluminiowych i betonowych narażonych na obciążenia mechaniczne i agresję chemiczną, a także zakopanych w ziemi lub zatopionych w wodzie. Odpowiednia również do systemów jednowarstwowych. Stosowana jako bariera wilgotnościowa na powierzchniach betonowych.    
Temabond ST 200 - Dwuskładnikowa, modyfikowana farba epoksydowa pigmentowana aluminium o wysokiej zawartości części stałych. Stosowana jako podkład na powierzchniach stalowych narażonych na ścieranie i obciążenia mechaniczne, agresję chemiczną i zanurzenie w wodzie. Może być nakładana na stare powłoki alkidowe. Może być również stosowana jako system jednowarstwowy. Zalecana do wykonywania napraw miejsc uszkodzonych podczas transportu lub instalacji.    
Temabond ST 300 - Dwuskładnikowa, modyfikowana farba epoksydowa o wysokiej zawartości części stałych. Stosowana jako podkład i nawierzchnia na powierzchniach stalowych narażonych na ścieranie i obciążenia mechaniczne, agresję chemiczną i zanurzenie w wodzie. Zalecana do wykonywania napraw miejsc uszkodzonych podczas transportu lub instalacji. Może być nakładana na stare powłoki alkidowe. Może być stosowana jako system jednopowłokowy    
Temabond WG 200 - Dwuskładnikowa, modyfikowana farba epoksydowa pigmentowana aluminium o wysokiej zawartości części stałych, utwardzana w niskiej temperaturze. Stosowana jako podkład na powierzchniach stalowych narażonych na ścieranie i obciążenia mechaniczne, agresję chemiczną i zanurzenie w wodzie. Dobra zwilżalność podłoża dopuszcza nakładanie na powierzchnie obrobione strumieniowo i przygotowane ręcznie. Zalecana do wykonywania napraw miejsc uszkodzonych podczas transportu lub instalacji. Może być nakładana na stare powłoki alkidowe. Może być stosowana jako system jednowarstwowy.    
Temabond WG 300 - Dwuskładnikowa, modyfikowana farba epoksydowa o wysokiej zawartości części stałych, utwardzana w niskiej temperaturze. Stosowana jako podkład na powierzchniach stalowych narażonych na ścieranie i obciążenia mechaniczne, agresję chemiczną i zanurzenie w wodzie. Dobra zwilżalność podłoża dopuszcza nakładanie na powierzchnie obrobione strumieniowo i przygotowane ręcznie. Zalecana do malowania różnych konstrukcji, kadłubów statków, zbiorników balastowych oraz innych maszyn i urządzeń. Zalecana do wykonywania napraw miejsc uszkodzonych podczas transportu lub instalacji. Może być nakładana na stare powłoki alkidowe. Może być stosowana jako system jednowarstwowy.    
Temaline LP Primer – Dwuskładnikowa, utwardzana ad duktem aminowym farba epoksydowa. Stosowana jako grunt lub warstwa pośrednia do malowania wewnętrznych powierzchni zbiorników na naftę i olej.    

 

© Kut-Met Stalowe Elementy Kute Farby Przemysłowe Połczyńska 63 75-811 Koszalin tel. 519 188 516 / 797 292 950 www.kut-met.pl / www.farbyprzemyslowe.kut-met.pl email: biuro@kut-met.pl - realizacja WEBTOPIA 2011