info: 519 188 516/ 797 292 950

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
 

Farby nawierzchniowe - epoksydowe - specjalne

Temaline BL – Dwuskładnikowa, bezrozpuszczalnikowa powłoka epoksydowa. Zalecana do zanurzonych powierzchni stalowych i betonowych narażonych na ścieranie i agresję chemiczną.
   
Temaline FW – Dwuskładnikowa, epoksydowa farba bezrozpuszczalnikowa. Po pełnym wyschnięciu nie zawiera substancji szkodliwych, jest bezwonna. Zalecana do malowania zanurzonych powierzchni stalowych i betonowych, zbiorników na przechowywanie wody pitnej, a także do malowania ścian np. w przemyśle spożywczym.
   
Temaline EPL 100 – Dwuskładnikowa farba fenolowo-epoksydowa. Odporna na zanurzenie w roztworach kwasów nieutleniających, zasad i soli. Może być stosowana w zanurzeniu w gorącej wodzie od 65-100˚C. Odporna na temp. Do 150˚C na sucho.    
Temaline LP 60 – Dwuskładnikowa, utwardzana ad duktem aminowym emalia epoksydowa. Stosowana jako warstwa nawierzchniowa do malowania wewnętrznych powierzchni zbiorników na naftę i olej.    
Temaline NL – Dwuskładnikowa farba epoksydowa i niskiej zawartości rozpuszczalników. Doskonała odporność na ścieranie. Zalecana do malowania boi nawigacyjnych, śluz, wnętrz silosów i zbiorników na węgiel, wióry, torf oraz inne powierzchnie narażone na silne ścieranie.    

 

© Kut-Met Stalowe Elementy Kute Farby Przemysłowe Połczyńska 63 75-811 Koszalin tel. 519 188 516 / 797 292 950 www.kut-met.pl / www.farbyprzemyslowe.kut-met.pl email: biuro@kut-met.pl - realizacja WEBTOPIA 2011