>
info: 519 188 516/ 797 292 950

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
 

Grunto - emalie epoksydowe

Temacoat HB 30 - Dwuskładnikowa, grubowarstwowa farba epoksydowa na bazie modyfikowanej żywicy epoksydowej. Dobra przyczepność do powierzchni stalowych, aluminiowych i ocynkowanych. Używany jako grunt , międzywarstwa lub warstwa nawierzchniowa w systemach epoksydowych i poliuretanowych do zewnętrznych i wewnętrznych powierzchni stalowych, ocynkowanych i aluminiowych narażonych na obciążenia mechaniczne i agresję chemiczną
   
Temacoat RM 40 - Dwuskładnikowa farba epoksydowa na bazie modyfikowanej żywicy epoksydowej. Produkt stosowany jako grunt lub warstwa nawierzchniowa do powierzchni stalowych, ocynkowanych, aluminiowych i betonowych narażonych na obciążenia mechaniczne i agresję chemiczną, a także zakopanych w ziemi lub zatopionych w wodzie. Odpowiednia również do systemów jednowarstwowych. Stosowana jako bariera wilgotnościowa na powierzchniach betonowych.
   
Temacoat SPA 50 - Dwuskładnikowa, modyfikowana farba epoksydowa. Dobra przyczepność do powierzchni stalowych, aluminiowych i ocynkowanych. Stosowana jako grunt ,międzywarstwa lub warstwa nawierzchniowa w systemach epoksydowych i poliuretanowych narażonych na ścieranie, trudne warunki atmosferyczne i agresję chemiczną. Może być stosowana jako system jednowarstwowy    
Temabond ST 200 - Dwuskładnikowa, modyfikowana farba epoksydowa pigmentowana aluminium o wysokiej zawartości części stałych. Stosowana jako podkład na powierzchniach stalowych narażonych na ścieranie i obciążenia mechaniczne, agresję chemiczną i zanurzenie w wodzie. Może być nakładana na stare powłoki alkidowe. Może być również stosowana jako system jednowarstwowy. Zalecana do wykonywania napraw miejsc uszkodzonych podczas transportu lub instalacji.    
Temabond ST 300 - Dwuskładnikowa, modyfikowana farba epoksydowa o wysokiej zawartości części stałych. Stosowana jako podkład i nawierzchnia na powierzchniach stalowych narażonych na ścieranie i obciążenia mechaniczne, agresję chemiczną i zanurzenie w wodzie. Zalecana do wykonywania napraw miejsc uszkodzonych podczas transportu lub instalacji. Może być nakładana na stare powłoki alkidowe. Może być stosowana jako system jednopowłokowy.    
Temabond WG 200 - Dwuskładnikowa, modyfikowana farba epoksydowa pigmentowana aluminium o wysokiej zawartości części stałych, utwardzana w niskiej temperaturze. Stosowana jako podkład na powierzchniach stalowych narażonych na ścieranie i obciążenia mechaniczne, agresję chemiczną i zanurzenie w wodzie. Dobra zwilżalność podłoża dopuszcza nakładanie na powierzchnie obrobione strumieniowo i przygotowane ręcznie. Zalecana do wykonywania napraw miejsc uszkodzonych podczas transportu lub instalacji. Może być nakładana na stare powłoki alkidowe. Może być stosowana jako system jednowarstwowy.    
Temabond WG 300 - Dwuskładnikowa, modyfikowana farba epoksydowa o wysokiej zawartości części stałych, utwardzana w niskiej temperaturze. Stosowana jako podkład na powierzchniach stalowych narażonych na ścieranie i obciążenia mechaniczne, agresję chemiczną i zanurzenie w wodzie. Dobra zwilżalność podłoża dopuszcza nakładanie na powierzchnie obrobione strumieniowo i przygotowane ręcznie. Zalecana do malowania różnych konstrukcji, kadłubów statków, zbiorników balastowych oraz innych maszyn i urządzeń. Zalecana do wykonywania napraw miejsc uszkodzonych podczas transportu lub instalacji. Może być nakładana na stare powłoki alkidowe. Może być stosowana jako system jednowarstwowy.    

 

© Kut-Met Stalowe Elementy Kute Farby Przemysłowe Połczyńska 63 75-811 Koszalin tel. 519 188 516 / 797 292 950 www.kut-met.pl / www.farbyprzemyslowe.kut-met.pl email: biuro@kut-met.pl - realizacja WEBTOPIA 2011